Hledáme novou posilu do Aplikačního týmu! 

Kdo jsme?

Jsme původem z Brna a máme vlastní produkt, který dal vzniknout vice než 40 milionům projektů po celém světě a zásadně usnadnil způsob vytváření webů a e-shopů.

Hlavně ale nejsme žádný korporát. Sice je nás přes 120, včetně 25 vývojářů, stále se však vejdeme do jediné budovy, kde se dělají všechna rozhodnutí. V každém okamžiku budeš tedy vědět, co a proč se děje. Nejsme ani tým, co skáče z projektu na projekt, nedodáváme co nejrychleji na úkor kvality - to není náš styl. U nás se zkrátka všichni mohou vždy koncentrovat na práci a zaručíme na ni dostatek času. A navíc v parádním prostředí - naše kanceláře mají několik relaxačních zón, kuchyněk a teras, kde můžeš s kolegy probrat sport, pivo nebo jakoukoliv šílenost, a nikoho to neruší.


Na čem právě makáme?
 

Naše práce je o správě a rozvoji editoru (CMS) a administraci. Je to o tom vzít nakódovanou HTML šablonu a oživit ji propojením s databází nebo API, zajistit načítání/ukládání dat, a vyřešit interaktivitu s uživatelem.

Aktuálně ve Webnode řešíme převedení naší infrastruktury z lokálních datacenter do cloudu, kde v prostředí AWS používáme (nebo plánujeme používat) moderní služby jako Amazon EC2, Kubernetes (AWS EKS), Amazon S3 a Amazon RDS.

Nejvíce pracujeme s PHP 7 (brzy snad i s 8), s composerem, s Javascriptovými knihovnami ReactJS, Redux, Google Closure a dalšími nástroji (npm, Webpack, Babel, ...), s MySQL clusterem, s nginxem, s již jmenovanými cloudovými službami, SES a GITem. V PHP nepíšeme v žádném konkrétním frameworku, ale z každého využíváme balíčky a knihovny, které se nám hodí. Technologie pečlivě vybíráme a používáme to, co nám dává smysl. Stejně tak se ale snažíme sledovat trendy.


Jak si tě představujeme?

Naším primárním jazykem je sice PHP, ale není nezbytně nutné, abys ho znal(a). Pro nás je zásadní to, že budeš mít zkušenosti s programováním, obecný přehled a budeš rozumět technologiím, které používáš. Určitě oceníme zkušenosti v návrhu aplikací a spolupráci v týmu programátorů.

Výhodou pro tebe bude znalost objektového návrhu (Dependency Injection, MVC, Domain Driven Design, CQRS a jiných návrhových vzorů), PSR standardů a vůbec všeho co se ve světě vývoje webových aplikací používá nebo se o tom alespoň mluví. Ve světě JS je fajn mít povědomí o Reactu. Nemusíš nijak podrobně znát poslední verze CSS ani HTML, ale alespoň základní znalost je podmínkou.

Nepředpokládáme, že každý umí vše, a tak ani nepožadujeme, abys znal(a) všechny technologie, které používáme my. Důležité pro nás je vidět zájem se vše naučit a pak se dále rozvíjet.

Informace o pozici

  • Společnost: Webnode CZ s.r.o.
  • Adresa: Hlinky 995/70, Brno - Staré Brno
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina - mírně pokročilá, Čeština/Slovenština - výborná
  • Benefity: Neomezená dovolená, cvičení na zahradě, sportovní výzvy ve Stravě, čerstvé ovoce do práce, výborná káva a voda jsou samozřejmostí, sick days, narozeninové volno, volný den pro dobrý skutek, flexibilní pracovní doba, home office, firemní školka, svátky jak vyznáváš, interní jazykové kurzy, příspěvek na jakékoliv externí kurzy, firemní knihovna, dárek k pětiletému výročí ve firmě, dárek ke svatbě či narození dítěte, mezinárodní snídaně a spoustu dalších akcí, zlevněný mobilní tarif a bankovní účet, Webnode prémiové balíčky zdarma, atd.
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: Práce na plný úvazek (doba určitá/neurčitá)
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva 

ZAJÍMÁ VÁS TATO POZICE?

Ozvěte se nám