HR Specialist - s pečlivostí sobě vlastní a chutí dělat věci

Ahoj všem, kteří naši "výzvu" o nového HR kolegu nebo kolegyni zrovna čtete. Ve Webnode jsme na HR ve třech. Já, Zuzana, to tak nějak vedu a mám dvě skvělé kolegyně, které jsou rozhodně víc, než jen pravá a levá ruka, ale jsou mými plnohodnotnými partnery při práci - Martina a Andrea. Andrea se po 8 dlouhých letech rozhodla pro změnu a přechází do jedné z našich partnerských firem, která je o něco menší než Webnode. Protože jí to prostě vyhovuje více. A my s Martinou jsme na to teď samy.

V letech minulých jsme nastavily laťku tak vysoko, že z ní nechceme ustoupit ani o milimetr. A proto hledáme někoho, kdo nám s tím pomůže. A především někoho, koho nebaví zaběhlá HR rutina a má chuť dělat některé věci úplně jinak.

Co to znamená, že děláme něco jinak?

Nenecháme žádnou výzvu jen tak ležet. Vždycky chceme víc, udělat práci o kus lepší, zajít zase o kus dál. Máme zařídit večírek? Pokud myslíš, že postačí jen zajistit místo a jídlo, pak věř, že to je zatraceně málo a my toho umíme mnohem víc.

Staráme se o lidi. A není to klišé. Ve Webnode není HR žádným sběračem papírků. Nás zajímá, jak se lidi mají. Co je trápí. A co chtějí. Nejen v rámci roviny pracovní, ale i osobní. Umíme si pomáhat. Umíme plnit přání.

Home office v době Covidové neznamená konec naší práce. V žádném případě! My si prostě najdeme důvod všechny naše kolegy pravidelně navštívit doma. Jo, je jich skoro 130, ale jinak by to nebyla žádná výzva.

Nepoužíváme některá slova. Korporace, performance management, valorizace,.... Začínáme mít docela slušný slovníček zakázaných výrazů. 😊

Někdo ten obrat nemusí mít rád, ale přesto je neuvěřitelně vystihující - dávno jsme opustily naše vlastní komfortní zóny. Někdy to znamená stoupnout si před kameru, jindy zase dotažení projektu nad rámec běžné doby, po kterou pracujeme. Jo, občas ten termín vážně nejde posunout a práce se musí dodělat. Ale umíme to ocenit.

Koho k nám tedy hledáme?

Měl/a bys mít předchozí zkušenosti na poli HR. Recruitment a pracovní právo musíš mít v malíku. Dělat věci jinak je super, ale pracovní smlouvy a další dokumenty, to nachystat musíme. A taky máme povinnosti vůči úřadům.

Umíš anglicky. Nemusí to být perfektní a bez chyb, ale musíš se bez problémů domluvit. Část našich kolegů je ze zahraničí. A taky máme nového majitele z Belgie.

Musíš být opravdu opravdu opravdu neuvěřitelně pečlivý/á. Proč? Protože v pracovních smlouvách nesmí být chyby. Protože sem tam zpracováváme víza nebo výkazy pro úřady (no, to není zrovna ta část práce, kterou milujeme, ale udělat se musí). A to musí být perfektní.

Jsi dotahovač. Moje hlava je sice poměrně hodně kreativní a dokážeme u nás vymyslet věci nevídané, ale sem tam bude potřeba jemně "usměrnit" svého šéfa, tedy mě. A pomoct mi věci dotáhnout.

Chceš se naučit spoustu nových věcí a nebojíš se převzít za sebe zodpovědnost za projekty. Máme jich hodně a některé potřebují pořádně nakopnout.

Nevadilo by ti nechat kousek svého srdce ve Webnode. My jsme to udělaly a rozhodně toho nelitujeme.

A nakonec - nehroutíš se, když je práce zrovna trochu moc.

Máme ti co nabídnout:

Tak předně sebe. Kdysi nám naši kolegové z customer care vytvořili malou stránku o nás dvou, tak je po třech letech čas ji vytáhnout z prachu a tadáááá, tady je: https://hr-girls.webnode.com/

Naučíš se taky hodně nového, ukážeme ti úplně jiný přístup k práci. A vůbec, vzdělávání, to podporujeme moc rádi.

Balíček našich benefitů je postavený tak, aby si v něm každý vybral to, co je jeho srdci nebližší.

Máme dost prima kancl, vypadá to u nás, jako v obýváku. A taky máme sprchu - docela často ji využíváme - není nám cizí do práce dorazit na kole nebo si zajít mezi pracovními povinnostmi zaběhat (rozuměj, máme samozřejmě volnou pracovní dobu).

Využiješ angličtinu, opravdu na denní bázi.

Ukážeme ti, že práce a zábava můžou být jedno a totéž.

Nemáme patent na rozum. Někdy taky tápeme, hledáme. S oblibou říkáme, že "**it happens"! Prostě se to někdy nepovede, ale z chyb se snažíme taky něco naučit.

Webnode je velmi neformální a pohodová firma (ne, to neznamená, že nemáme co na práci 😊), lidé jsou tu prostě hrozně fajn.

Dáme ti volnou ruku. A kopec důvěry.

Informace o pozici 

  • Společnost: Webnode CZ s.r.o.
  • Adresa: Hlinky 995/70, Brno - Staré Brno
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina - pokročilá, Čeština - výborná
  • Benefity: Cvičení na zahradě, čerstvé ovoce do práce, sportovní výzvy v Endomondu, výborná káva a voda jsou samozřejmostí, narozeninové volno, flexibilní pracovní doba, home office, firemní školka, svátky jak vyznáváš, otcovská dovolená, interní jazykové kurzy, příspěvek na jakékoliv externí kurzy, firemní knihovna, dárek k pětiletému výročí ve firmě, dárek ke svatbě či narození dítěte, dovolená navíc po 3 letech ve firmě, mezinárodní snídaně a spoustu dalších akcí, zlevněný mobilní tarif a bankovní účet, Webnode prémiové balíčky zdarma, atd.
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek 
  • Délka pracovního poměru: Práce na plný úvazek (doba určitá/neurčitá)
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva   Are you interested in this position?

Get in touch