HR Specialista pro Webnode

Ahoj všem, co se pohybují v HR nebo by zrovna chtěli. Přednastavená forma inzerce mě tak nějak nutí, abych se věnovala tomu, co vás u nás čeká, co musíte umět a co můžeme nabídnout. No, tak když dovolíte, já si to udělám po svém (ostatně, jako vždycky všechno).

Tak třeba v krátkosti něco o nás. Jsem Zuzana. Mám dvě malý dětičky. A další dvě půlku měsíce spoluvychovávám jako nevlastní máma. Jedna z nejdůležitějších věcí, kterou potřebuji, je rozhodně work-life balance. No jak jinak, když máte doma se čtyřmi ratolestmi doslova full house (a pak ty nervy musíte taky venku vyběhat). Na práci tady mi doslova imponuje boží prostředí, krásné, neformální, přátelské, plné skvělých lidí, se kterými je radost dělat. Mojí fantazii a mnohdy neotřelým (a někdy fakt ujetým) nápadům, se ve Webnode meze nekladou. Můj zadek sedí občas asi na pěti židlích, ale nevadí mi to. Práci, kterou dělám, to dělá rozmanitější a jak se říká, každej den vás prostě nakrkne někdo jinej. :))) Mě to prostě neuvěřitelně baví. Už pět let. I když každý den není úplně plnej srdíček a sluníček.

Danča. Přidala se k nám loni v červnu. Ve Webnode má svého muže (a občas i psa) a je důkazem toho, že manželství a práce můžou fungovat i ve firmě o 125 lidech. Její síla je nejen ve schopnosti mít absolutně ujetý nápady, ale taky zvládnout veškerou administrativu (a ještě jí to baví, což je ujetý samo o sobě), přinášet hromadu inovací, dotahovat všechno, na co už nedostatkem času nestačím. A neopomenout žádný detail. Ať se týká čehokoli.

Ivana - máma bezmála 4 letého prima klučiny, pekařka k pohledání, patří k itineráři Webnode. Úklidová firma se jí snad bojí víc, než mě, věřte mi, to je co říct. :) Iva má ráda pořádek a fakt budí respekt. Přesto, že se usmívá. Vlastně pořád. Ani ji neznám jinak. Krom své práce v administrativě taky spolupracuje s úřady celého světa - kdykoli, kdy se na webech, které běží na naší platformě, děje cokoli nekalého.

Denisa - chtěla tomu náhoda, když jednou přišlo CV téhle prima holky. No známe se, bratru, skoro 20 let (ale tvrdíme, že je nám furt 25 let! :)). Všude je jí plno a její srdečný smích poznáte na 5 pater. Fakt. Denča se stará spolu s Ivou o administrativu, chod recepce a když zrovna čistí naše kávovary, .... No víte, do toho čistícího procesu bych jí nezasahovala. :) Taky má hromadu bláznivých nápadů, cit pro detail a kreativní hlavu.

A Martina. Nechala jsem si ji na úplný konec. Když jsem přišla do Webnode, Martina pracovala na financích, ale nebyla z toho zrovna happy. Moc chtěla do HR a měla na to sakra talent. A má ho dál. Loni v létě se ale vrátila do rodného Hradce. A tak jsme udělaly dohodu - pokud to nebude fungovat, bude muset odejít. A ono to prostě dlouhodobě nefunguje. HR patří k lidem a na dálku se dělat věčně nedá. Tak to prostě je.


Tak tedy hledáme. Někoho, kdo:

  • Má chuť dělat jinak, než uvádějí sto let staré HR publikace;
  • Kdo mluví anglicky, protože je to náš "úřední jazyk"
  • Má rád recruitment a nebojí se mezinárodních projektů (jsme totiž součástí mezinárodní skupiny, ale korporátní návyky se nás ve Webnode netýkají).

No a do čeho se chcete zapojit dál, to už je prostě na vás.

Bývá zvykem napsat, co můžeme nabídnout. Víte co, projděte si https://www.pracevnebi.cz/benefity/, tam to nemůžete minout. 

Těším se na všechny, co mají chuť se každý den zasmát, naštvat, cítit bezradnost, hledat východisko. Na všechny, co se nevzdávají. Protože: sh.t happens!

P.S. Denča říká, že jsme všechny hrozně krásný. Že vám to mám napsat. Jako bonus. :))))

Informace o pozici

  • Společnost: Webnode CZ s.r.o.
  • Adresa: Hlinky 995/70, 603 00 Brno - Staré Brno
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština/Slovenština - profesionální, Angličtina - pokročilá
  • Benefity: Neomezená dovolená, narozeninové volno, flexibilní pracovní doba, home office, firemní školka, cvičení na zahradě, Multisport karta, sportovní výzvy ve Stravě, čerstvé ovoce do práce, výborná káva a voda jsou samozřejmostí, svátky jak vyznáváš, interní jazykové kurzy, příspěvek na jakékoliv externí kurzy, firemní knihovna, dárek k pětiletému výročí ve firmě, dárek ke svatbě či narození dítěte, mezinárodní snídaně a spousta dalších akcí, zlevněný mobilní tarif a bankovní účet, Webnode prémiové balíčky zdarma, atd.
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek



Are you interested in this position?

Get in touch