IT technik/ specialista pro náš IT Crowd tým

Kdo jsme? Jsme původem z Brna a máme vlastní produkt, který dal vzniknout vice než 40 miliónům projektů po celém světě a zásadně usnadnil způsob vytváření webů a e-shopů.

Kdo nejsme? Hlavně žádný korporát. Sice je nás přes 120, včetně 25 vývojářů, jenže se pořád ještě vejdeme do jediné budovy, kde se zároveň dělají všechna rozhodnutí. V každém okamžiku budeš tedy vědět, co a proč se děje. Nejsme ani tým, co skáče z projektu na projekt, nedodáváme co nejrychleji na úkor kvality - to není náš styl. U nás se zkrátka všichni mohou vždy koncentrovat na práci a zaručíme na ni dostatek dostatek času. A navíc v parádním prostředí - naše kanceláře mají několik relaxačních zón, kuchyněk a teras, kde můžeš s kolegy probrat sport, pivo nebo jakoukoliv šílenost, a nikoho to neruší.

Budeme fakt rádi, když u nás budeš rozvíjet svoje schopnosti. Tvoje chuť se učit, je pro nás důležitá a nemusí to být vždy jen o práci. Tak pokud ti padl do oka třeba kurz hloubkového potápěče, zaplatíme za tebe 50 % jeho ceny.
I angličtina se u nás hodí: Narazíš tady na lidi z různých koutů světa, od Švédska až po Brazílii.
Ty nejlepší věci vznikají tou nejjednodušší cestou. Proto hledáme skvělá, přizpůsobivá a snadná řešení. A to nejen směrem k zákazníkovi, ale I k nám samotným.

IT Crowd oddělení je u nás součástí vývoje, se kterým na některých úkolech úzce spolupracuje. Zároveň se ale taky třeba stará o to, aby u nás všechno fungovalo. Momentálně jsou na IT Corwd tři a hledají k sobě další posilu, která mezi ně skvěle zapadne. Webnode totiž neustále roste a s ním i objem práce. A upřímně - poslední nábor nám úplně nevyšel, a tak hodně nahlas voláme, že svědomitost a spolehlivost jsou vlastnosti, bez nichž to mezi kluky klapat nebude.

Co Tě čeká:

Máme více než 140 uživatelských stanic (samozřejmě většina z nich běží na Windows), o které je potřeba se starat po SW i HW stránce. Někdy je potřeba instalace, jindy zase přepastovat procesor nebo přidat SSD. Jindy natáhnout kabel, zprovoznit WiFi,...

Pár stanic běží na Linux či MacOS. Není jich mnoho, ale je potřeba se o ně také starat.

Práce je tu víc než dost. A necháme i na Tobě samotné/m, jaká oblast tě zajímá či baví. Chceš se třeba v budoucnu více věnovat serverům? Není problém. Máme jich fakt hodně. Na WIN a Linux. Pevných i virtuálních.

Co čekáme, že umíš/ víš/ máš:

Baví tě počítače. Jak po HW, tak SW stránce. Nemusíš mít zrovna doktorát, tady máš možnost se naučit opravdu hodně. Ale o Windows musíš vědět víc než uživatel.

Zajímá tě síťařina a něco o ní už víš. Zkušenosti ale mít nemusíš.

Víš, co jsou krimpovací kleště a umíš je použít.

Nemusíš být extrovert, ale s uživateli je potřeba hodně komunikovat, abyste se dobrali jádra problému a našli řešení.

Máš angličtinu alespoň na úrovni B1. Téměř čtvrtina kolegů nehovoří česky, opravdu ji budeš potřebovat každý den. Jak v mluvené, tak v psané formě. Je prostě důležité se domluvit (ale nemusí to být zrovna gramaticky správně).

Máš zájem. O to, naučit se hromadu nových věcí. O Webnode. O práci. Obecně o IT. Prostě Tě to baví.

Co Ti za to nabídneme:

Zázemí firmy, která má již sice přes stovku zaměstnanců, ale není svázána haldou zkostnatělých korporátních pravidel.
Možnost růst a hromadu věcí se naučit.
Interní školení zkušenými kolegy a externí kurzy. Chceš se učit německy? Nebo tě zajímá kovoobrábění? Podpoříme Tě snad ve všech oblastech, ve kterých se chceš vzdělávat.
Využiješ angličtinu na denní bázi.
Moderně a technologicky kvalitně vybavené pracoviště skoro v centru. A taky totální klid v kanceláři.
Absolutně neformální firemní prostředí, žádný dress code.
Hromadu běžných i nestandartních benefitů, ze kterých si každý vybere.
Dobrou partu, kterou utužují grilovačky na terase, mezinárodní snídaně, sportovní den nebo třeba víkend na lyžích.
Služby naší firemní školky, kde se v případě potřeby postarají o Tvé ratolesti.
Žádné směny. Pracujeme od pondělí do pátku, byť se sem tam stane, že nějakou údržbu je potřeba udělat třeba v sobotu. Není to ale pravidlem.
Naprosto pohodové místo pro práci.


No a zbytek už probereme osobně. Na pozici poměrně spěcháme, a proto se potkáš jak s HR, tak s potencionálním šéfem, v průběhu jedné návštěvy.

Informace o pozici

  • Společnost: Webnode CZ s.r.o.
  • Adresa: Hlinky 995/70, Brno - Staré Brno
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina - pokročilá
  • Benefity: Cvičení na zahradě, čerstvé ovoce do práce, sportovní výzvy v Endomondu, výborná káva a voda jsou samozřejmostí, narozeninové volno, flexibilní pracovní doba, home office, firemní školka, svátky jak vyznáváš, otcovská dovolená, interní jazykové kurzy, příspěvek na jakékoliv externí kurzy, firemní knihovna, dárek k pětiletému výročí ve firmě, dárek ke svatbě či narození dítěte, dovolená navíc po 3 letech ve firmě, mezinárodní snídaně a spoustu dalších akcí, zlevněný mobilní tarif a bankovní účet, Webnode prémiové balíčky zdarma, atd.
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva 


MÁŠ ZÁJEM O TUTO POZICI?

Ozvi se nám

.

.