POZNEJ NÁS OSOBNĚ

Tohle je Rui

Rui se velmi pečlivě stará o naše portugalské uživatele. Česká republika mu učarovala už při studiu. Když se pak naskytla možnost pracovat tu v oblasti IT, hned po ní skočil. Jestli tě zajímá, proč ho jeho práce baví, čti dál. 

Proč si vybral Webnode?
Rui pracuje pro Webnode necelý rok. Vždycky chtěl pracovat se zákazníky v oblasti IT. Českou republiku navštívil hned dvakrát v rámci studijního pobytu Erasmus a zamiloval si místní přírodu, lidi, jídlo a pití. Proto, když se mu naskytla možnost přestěhovat se do Brna za prací, Webnode byla jasná volba.

Co má na Webnode nejraději?
Za prvé to, že jsme malá a přátelská firma. Má rád svoje kolegy, se kterými je legrace a kteří mu vždycky pomůžou. Cítí se v týmu zkrátka dobře. Oceňuje i naši firemní kulturu. V Portugalsku měl často pocit, že firmy na náladě v týmu moc nepracují a nedokáží své zaměstnance tolik ocenit. Má rád mezinárodní snídaně, kde může ochutnat typická jídla z různých zemí a pokecat s lidmi z jiných oddělení.

 Co ho ve Webnode štve?
Z Ruiho se nám při veškeré snaze nepodařilo vytáhnout nic negativního. Sám říká, že si opravdu nemá nač stěžovat a je velmi spokojený. Dnes už máme i důkaz. Rui si vyzkoušel práci pro další dvě brněnské firmy, ale vrátil se k nám do Webnode.