Online Sales specialist

Kdo jsme?

Jsme původem z Brna a máme vlastní produkt, který dal vzniknout vice než 40 miliónům projektů po celém světě a zásadně usnadnil způsob vytváření webů a e-shopů. Hlavně nejsme žádný korporát. Sice je nás přes 120, včetně 25 vývojářů, jenže se pořád ještě vejdeme do jediné budovy, kde se zároveň dělají všechna rozhodnutí. V každém okamžiku budeš tedy vědět, co a proč se děje. Nejsme ani tým, co skáče z projektu na projekt, nedodáváme co nejrychleji na úkor kvality – to není náš styl. U nás se zkrátka všichni mohou vždy koncentrovat na práci a zaručíme na ni dostatek času. A navíc v parádním prostředí - naše kanceláře mají několik relaxačních zón, kuchyněk a teras, kde můžeš s kolegy probrat sport, pivo nebo jakoukoliv šílenost, a nikoho to neruší.

Podílej se na vzniku nového týmu a buď jeho součástí

Loni jsme si online sales vyzkoušeli jako pilotní projekt, se kterým nám pomohli kolegové z řad Customer Care. A ten projekt se zatraceně povedl – i přestože Webnode už dávno není startup, náš byznys pořád roste a loňský "pilot" to pořádně nakopl vzhůru. A tak jsme se rozhodli otevřít úplně nové oddělení, úplně nové pozice a úplně nové příležitosti. Hledáme nové kolegy či kolegyně, které sales prostě baví a ideálně mají zkušenost z online prostředí/online marketingu a pomohou nám projekt rozjet, přinesou spoustu zajímavých myšlenek, nápadů a tipů, jak být ještě o fous lepší. 

To zní dobře! Co mě čeká?

Webnode má miliony zákazníků po celém světě. Někteří z nich využívají prémiové (placené) balíčky našich služeb, jiní provozují své webovky úplně zadarmo. Právě těmto chceme prostřednictvím nově vzniklého sales oddělení nabídnout více našich služeb – tedy žádný kontakt "naslepo" či telemarketing. Většina komunikace probíhá přes mail a spolu s růstem porostou i možnosti a nápady dalších komunikačních a prodejních kanálů (webináře, Teams cally a další). 

Obrovskou výhodou je produkt, za kterým stojí miliony spokojených uživatelů po celém světě (bez nadsázky) a taky skvělý tým lidi, který ho v Brně vytváří. Outbound sales jsou pro nás novou záležitosti a pořád se učíme. Rádi se budeme učit i od tebe, čeká nás A/B testování různých prodejních strategií, hledání toho, co funguje nejlépe a stavění pevných základů. Prodej, testování a mapování. Podílení se na budování úspěšného sales teamu uvnitř firmy, která pomáhá lidem být vidět na internetu. Zkrátka obrovský prostor pro všechno, co umíte, co chcete vyzkoušet nebo se i naučit.

Co od tebe potřebujeme

Žádné velké požadavky na nové kolegy či kolegyně nemáme. Předchozí obchodní zkušeností jsou ale prvním must have. Na odvětví tak úplně nezáleží, i když preference na online prostě máme. Hledáme ale hlavně někoho, kdo nám v novém týmu pomůže růst a dosahovat dalších milníků. Primárně vás čeká práce v rámci českého trhu, ale angličtina je tím druhým must have - je u nás ve Webnode hlavním komunikačním jazykem a i váš šéf bude cizinec. Nebudeme nikoho zkoušet ze slovní zásoby nebo gramatiky, ale musíte se domluvit a rozumět.

Co ti můžeme nabídnout?

Můžeme toho, na oplátku, nabídnout hodně - samozřejmě peníze - fixní plat s pohyblivou části, odvíjející se od tvého výkonu. Tam to ale nekončí - máme u nás neomezenou dovolenou (fakt!), volnou pracovní dobu, kterou lze přizpůsobit tvým potřebám, pohodovou atmosféru, možnost pracovat kdykoli odkudkoli, příspěvky na externí kurzy podle vlastního výběru a mnoho dalších věcí, o kterých ti rádi něco povíme na pohovoru. 

Jestli jsme vás jen trochu zaujali, pošli nám svůj životopis. Rádi si poslechneme co všechno máte za sebou, co vám v sales funguje nebo co děláš, když zrovna nepracuješ. Těšíme se naviděnou, Zuzka a Matěj. 

Informace o pozici

  • Společnost: Webnode CZ s.r.o.
  • Adresa: Hlinky 995/70, Brno - Staré Brno
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina - pokročilá
  • Benefity: Cvičení na zahradě, čerstvé ovoce do práce, sportovní výzvy v Endomondu, výborná káva a voda jsou samozřejmostí, narozeninové volno, flexibilní pracovní doba, home office, firemní školka, svátky jak vyznáváš, otcovská dovolená, interní jazykové kurzy, příspěvek na jakékoliv externí kurzy, firemní knihovna, dárek k pětiletému výročí ve firmě, dárek ke svatbě či narození dítěte, dovolená navíc po 3 letech ve firmě, mezinárodní snídaně a spoustu dalších akcí, zlevněný mobilní tarif a bankovní účet, Webnode prémiové balíčky zdarma, atd.
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek / zkrácený úvazek
  • Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva / dohoda o provedení práce  


MÁŠ ZÁJEM O TUTO POZICI?

Ozvi se nám

.

.