Specialista zákaznické podpory pro CZ/SK tým


Kdo jsme? 

Jsme původem z Brna a máme vlastní produkt, který dal vzniknout více než 40 miliónům projektů po celém světě a zásadně usnadnil způsob vytváření webů a e-shopů.

Kdo nejsme? 

Hlavně žádný korporát. Sice je nás přes 120, včetně 25 vývojářů, jenže se pořád ještě vejdeme do jediné budovy, kde se zároveň dělají všechna rozhodnutí. V každém okamžiku budeš tedy vědět, co a proč se děje. Nejsme ani tým, co skáče z projektu na projekt, nedodáváme co nejrychleji na úkor kvality - to není náš styl. U nás se zkrátka všichni mohou vždy koncentrovat na práci a zaručíme na ni dostatek dostatek času. A navíc v parádním prostředí - naše kanceláře mají několik relaxačních zón, kuchyněk a teras, kde můžeš s kolegy probrat sport, pivo nebo jakoukoliv šílenost, a nikoho to neruší.

Budeme fakt rádi, když u nás budeš rozvíjet svoje schopnosti. Tvoje chuť se učit, je pro nás důležitá a nemusí to být vždy jen o práci. Tak pokud ti padl do oka třeba kurz hloubkového potápěče, zaplatíme za tebe 50 % jeho ceny.

Ty nejlepší věci vznikají tou nejjednodušší cestou. Proto hledáme skvělá, přizpůsobivá a snadná řešení. A to nejen směrem k zákazníkovi, ale I k nám samotným.

Koho hledáme?

Hledáme novou posilu pro náš CZ/SK Customer Care tým. Tvým úkolem bude hlavně pomáhat hledat našim uživatelům vhodná řešení jejich problémů a odpovídat na jejich dotazy. Jak? Především po e-mailu, využíváme ale také online chat a telefony. Hlavním cílem však je udržet se zákazníkem pozitivní vztah a přátelskou atmosféru. 

Co bys měl/a umět?

Určitě mluvit česky nebo slovensky na úrovni rodilého mluvčího. Nemusíš být žádný lingvista, ale pravopisné chyby po tobě opravovat určitě nechceme. Zároveň by ti neměla dělat problém angličtina. Většina ticketů je sice psaná v češtině či slovenštině, ale občas je potřeba řešit nějaký problém i anglicky. Navíc budeš mít v kanceláři spoustu kolegů z různých koutů světa, s nimiž to bez angličtiny prostě nepůjde. Uvítáme určitě praxi v komunikaci se zákazníky a zkušenost s ticketovacími systémy, není to však nutnou podmínkou. Výhodou jsou také obecné znalosti v oblasti SEO, tvorby webových stránek nebo blogu. To hlavně proto, že pak rychleji pochopíš náš produkt a naučíš se vše potřebné. A poslední věc - určitě bys měl/a být odolný/á vůči stresu. Občas to totiž může být pořádná honička. Ale ve které práci tomu tak není?

A jak se u nás budeš mít?

S oblibou říkáme, že jako v nebi. Ať už si pod tím představíš cokoli - krásné místo pro práci, skvělou partu lidí kolem nebo třeba akce, kterých je (za normálních okolností) fakt hodně. Taky klademe důraz na zdravé žití, vzdělávání nebo work-life balance. Pro každého je to zkrátka něco jiného.

Z benefitů si rozhodně ale vybere každý. Nečekej však, že tady najdeš třeba penzijko. To opravdu ne. Zato se můžeš těšit na spoustu jiných věcí, které jinde nemají. A je opravdu o co stát. 

Prostě se k nám přijď mrknout. Stojí to za to. 😊

Těšíme se na všechny, s odvahou, i bez ní, na setkání, na rozhovory. Na viděnou ve Webnode.

Informace o pozici

  • Společnost: Webnode CZ s.r.o.
  • Adresa: Hlinky 995/70, 603 00 Brno - Staré Brno
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina - mírně pokročilá
  • Benefity: Neomezená dovolená, narozeninové volno, flexibilní pracovní doba, home office, firemní školka, cvičení na zahradě, Multisport karta, sportovní výzvy ve Stravě, čerstvé ovoce do práce,  výborná káva a voda jsou samozřejmostí,  svátky jak vyznáváš, interní jazykové kurzy, příspěvek na jakékoliv externí kurzy, firemní knihovna, dárek k pětiletému výročí ve firmě, dárek ke svatbě či narození dítěte, mezinárodní snídaně a spousta dalších akcí, zlevněný mobilní tarif a bankovní účet, Webnode prémiové balíčky zdarma, atd.
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva 
  • Pozice je vhodná pro: Absolventy
MÁŠ ZÁJEM O TUTO POZICI?

Ozvi se nám