Spolupráce

Charity day off
Ne každý má to štěstí, že má kolem sebe lidi, kteří mu pomůžou. Vezmi si den volna a pomáhej těm, kteří to podle tebe potřebují.

Dárek ke svatbě
Tak jste se pro ten krok rozhodli? Vykročte tou správnou nohou. My vám k tomu přidáme pozornost navíc.

Dárek k narození dítěte
K dovolené navíc ti Webnode přidá ještě dárek. Ať bude mít jakoukoli podobu, určitě se vám bude hodit a snad vás i potěší.

Firemní akce
Rádi se vidíme i po práci, takže se můžeš těšit na spoustu společných akcí, kde tě rádi přivítáme. Prakticky každý měsíc, ať už formálně nebo jen tak se někde sejdeme. Třeba na letní grilovačce na terase, mezinárodní snídani, zimních lyžích na horách, vánoční párty nebo na společném bruslení. Zároveň ti pomůžeme zorganizovat vlastní akci, ať už chceš pro svoje kolegy naplánovat večer s deskovkami nebo orientační běh.

Sleva od Vodafone
Služební mobily tu moc nemáme, ale rozhodně ti dokážeme nabídnout zvýhodněné volání přes Vodafone tarif.

Webnode produkty zdarma
Chceš udělat web mámě? Nejlepší kamarád si právě otevřel kadeřnictví nebo uvažuješ o založení vlastního e-shopu? Není problem. Podpoříme každý tvůj projekt.

Zlevněný účet u Raiffeisen bank
I v době online bank není někdy jednoduché se mezi nimi zorientovat. Abychom ti pomohli, dohodli jsme s Reiffeisenbank zvýhodněný balíček služeb.

Dárek k výročí
Už to s námi táhneš 5 let? Rádi tě překvapíme něčím, co se ti určitě bude líbit. Za tu dobu už víme, co máš rád, takže dostaneš dárek doslova na míru.

Dárek ke kulatinám
Ať už je ti 20, 30, 40 nebo 50, chceme s tebou oslavit tvoje kulatiny. Takže se můžeš těšit na dárek, který ti vybereme přesně podle toho, co tě baví a zajímá.