Zdraví

Dovoz obědů
Pokud ti stále chybí čas strávený se svou rodinou, přáteli, koníčky nebo se ti prostě nechce vařit, pak si můžeš jednoduše oběd objednat rovnou do práce. Stačí si jen vybrat.

Big One Fitness
Spousta endorfinu přímo za rohem. Jestli tě nebaví jen zvedání činek, stejně nepřijdeš zkrátka - B1F nabízí sálové lekce, wellness nebo třeba saunový svět.

Sick days
Většina z nás v případě nemoci pracuje z domu. Někdy to ale není možné a pak přichází na řadu neoblíbená nemocenská. U nás máš možnost si vzít 2 dny "sick days" ročně.

Káva a čaj
Ať už miluješ dobrou kávu nebo dáváš přednost šálku čaje - u nás si rozhodně přijde ná své každý. Máme tu totiž obojí ve výběrové kvalitě!

Smile Optic 
Sleva do Smile Optic je tady pro ty z nás, kterým už to zas tak dobře nekouká. A komu to kouká pořád dobře, pořídí tady alespoň sluneční brýle.

Ovoce do práce
To, že je ovoce zdravé, vědí všichni, ale jen málokdo si dopřeje doporučených 5 porcí ovoce a zeleniny denně. Tak tady jsou - na obou patrech, pro každého a každý den.

Cvičení na zahradě
Ať už máš rád kardio nebo jsi příznivcem něčeho klidnějšího. Na své si přijde každý. A pěkně pod dohledem trenérů z Big1Fitness.

Sportovní výzvy
Ať už běháš, jezdíš na kole, plaveš nebo tě baví tělu nejpřirozenější chůze, budeme tě motivovat a co je nejdůležitější - uděláme z tréninků zábavu.

Multisport karta
S Multisportkou si můžeš zacvičit nebo zrelaxovat každý den. A to nejen v Brně, ale v rámci celé České republiky a dokonce i na Slovensku.

Zázvor, citron a med
Na podzim a v zimě najdeš zázvor, citrony a med v obou kuchyňkách, abychom se udrželi všichni zdraví, a to až do konce března. Na zdraví!