POZNEJ NÁS OSOBNĚ

Tohle je Honza

Honza u nás vede tým designérů a také navrhuje nové šablony, vzhled našich webových stránek i nových funkcí. Kromě grafiky ho hodně baví jeho kapela, komiksy a nedávno si dokonce zahrál i v novém filmu o Spidermanovi. Zajímá tě, jak srovnává vlastní podnikání s prací pro Webnode? Pak čti dál.

Proč si vybral Webnode? 
Honza si s kamarády ze střední založil vlastní firmu, kde tvořili webové stránky na míru. Webnode mu pak doporučil právě jeden z kamarádů z firmy. Honza nejdřív začal pracovat jako externista a navrhovat šablony. Postupně přicházely další projekty a Honzu začala práce víc a víc bavit. Když srovnává práci ve Webnode s vlastním podnikáním, oceňuje hlavně možnost se více soustředit na kreativní část práce a to, že nemusí řešit každého jednotlivého klienta. 

Co má na Webnode nejraději?
Baví ho práce na pomezí mezi grafikou a technickou stránkou produktu, správný mix kreativních a rutinních úkolů, uvolněné prostředí i práce s lidmi. Nejvíc ho ale těší, když se mu podaří zlepšit produkt a posunout ho zase o kus dál.

Co ho ve Webnode štve?
Mrzí ho, že od samotného nápadu do jeho realizace často uteče delší doba. Uvítal by další kolegy vývojáře, kteří by pomohli nové nápady nasazovat rychleji. Honza si ještě tak úplně nezvykl na osmihodinovou pracovní dobu, ocenil by rozvržení podle množství práce nebo podle jednotlivých úkolů.