Proč pracovat ve Webnode 

5 nejzásadnějších důvodů, proč nám naše práce dává smysl.


 

 #1

Užitečný produkt


Vyvíjíme vlastní produkt, který pomáhá milionům lidí po celém světě uspět na internetu. Hodně kandidátů už náš produkt zná - měli u nás postavený školní projekt, svatební web nebo pomáhají kamarádům s e-shopem. To nám dělá obrovskou radost. 


  

#2

Důvěra a flexibilita

Neřešíme pípačky ani striktní směny. Každý si může vybrat, jestli líp pracuje dopoledne, nebo večer. Jestli radší chodí do kanclu, nebo chce pracovat z domu. Nově také zkoušíme neomezenou dovolenou. Dáváme si svobodu a důvěru vyzkoušet práci po svém, odkudkoliv. 

#3

Malé týmy s mezinárodním přesahem

Jsme rozděleni do menších týmů, kde je každý slyšet hned v několika jazycích. Kdokoliv může přijít s vlastním nápadem a posunout tak Webnode kupředu.

  
 

 #4

Pořád se učíme

Jeden od druhého i od špiček v oboru. Pravidelně pořádáme Webnode Akademii, kde řešíme vše, co nás zajímá - od PPC reklam až po správnou ergonomii při práci. Rozvoj máme prostě v krvi a nemusí nutně souviset jen s tvorbou webových stránek. Přispíváme na externí kurzy, kterými se posouváš dál, a to ať už jde o hru na kytaru, obličejovou jógu nebo třeba autoškolu. 


 
 

#5

Lidi, parťáci, kamarádi

Uvolněné, neformální a mezinárodní prostředí, kde si všichni tykáme, radíme a pomáháme, když je to potřeba. A mimo práci pořádáme spousta zajímavých akcí. Naposledy třeba interaktivní kurz první pomoci nebo květnový vánoční večírek ve vlaku. 


 

Vyznáváš podobné hodnoty?

Pak omrkni otevřené pozice. Třeba hledáme právě tebe.