Proč pracovat ve Webnode 

5 nejzásadnějších důvodů, proč nám naše práce dává smysl.


 

 #1

Užitečný produkt


Vyvíjíme vlastní produkt, který pomáhá milionům lidí po celém světě uspět na internetu. Hodně kandidátů už náš produkt zná - měli u nás postavený školní projekt, svatební web, nebo pomáhají kamarádům s e-shopem. To nám dělá obrovskou radost. 


  

#2

Důvěra a flexibilita


Neřešíme pípačky ani striktní směny. Každý si může vybrat, jestli líp pracuje dopoledne, nebo večer, jestli radší chodí do kanclu, nebo chce pracovat z domu. Nově také zkoušíme neomezenou dovolenou. Dáváme si svobodu a důvěru vyzkoušet práci po svém, odkudkoliv. 

#3

Malé týmy s mezinárodním přesahem


Jsme rozděleni do menší týmů, kde panuje skvělá atmosféra a kde je každý slyšet hned v několika jazycích. Kdokoliv může přijít s vlastním nápadem a posunout tak Webnode kupředu.

  
 

 #4

Pořád se učíme

Jeden od druhého i od špiček v oboru. Pravidelně pořádáme Webnode Academii, kde řešíme vše, co nás zajímá - od ppc reklam až po správnou ergonomii při práci. Rozvoj máme prostě v krvi a nemusí nutně souviset jen s tvorbou webových stránek. Přispíváme i na kurz hry na kytaru, nebo třeba autoškolu. 

 
 

#5

Lidi, parťáci, kamarádi

Za naši neformální a mezinárodní kulturu dáme ruku do ohně. Všichni si tykáme, radíme si a pomáháme, když je to potřeba. A mimo práci pořádáme ty nejstřelenější grilovačky, snídaně a večírky. Naposledy třeba interaktivní kurz první pomoci nebo květnový vánoční večírek ve vlaku. 


 

Vyznáváš podobné hodnoty?

Pak omrkni otevřené pozice. Třeba hledáme právě tebe.