Pro každého něco 

Spousta benefitů rozdělených do čtyřech oblastí. Od těch klasických, až po ty netradiční. 


Zdraví 

🥡

Dovoz obědů

Pokud ti chybí čas na rodinu, přátele, koníčky nebo se ti prostě nechce vařit, pak si můžeš objednat oběd s námi. Objednáváme obědy hromadně z Freshbox.cz. Dovoz je na nás.


☕️

Kafe a čaj

U nás si rozhodně přijdeš na své - ať už miluješ dobrou kávu nebo dáváš přednost šálku čaje, máme tu obojí!

🍯

Zázvor, med a citron 

Od podzimu do jara najdeš zázvor, med a citron v obou kuchyňkách. 

 

🤓

Sleva do Smile Optic

Sleva do Smile Optic je tady pro ty z nás, kterým už to zas tak dobře nekouká. A komu to kouká pořád dobře, pořídí tady alespoň sluneční brýle.🏆

Sportovní výzvy

Ať už běháš, jezdíš na kole, plaveš nebo tě baví tělu nejpřirozenější chůze, budeme tě motivovat a na konci roku to všechno sečteme, podtrhneme a odměníme.🤧

Sick days

Většina z nás v případě nemoci pracuje z domu. Pokud to ale není možné a nechceš si brát neschopenku, můžeš využít 2 sick days za rok, které mají všichni k dispozici. 


🍇

Ovoce do práce

To, že je ovoce zdravé, vědí všichni, ale jen málokdo si dopřeje doporučených 5 porcí ovoce a zeleniny denně. My ti s tím pomůžeme - v našich kuchyňkách najdeš každý den čerstvé ovoce.


🏸

Multisport karta

Tento benefit si zamiluje každý, kdo žije sportem. S multisportkou si můžeš zacvičit nebo se zrelaxovat každý den. My ti na rádi přispějeme.


Práce a osobní život v rovnováze

🏄‍♂️

Neomezená dovolená

Mít více času na cestování nebo na své nejbližší zní jako sen. U nás to není jenom sen, můžeš si vzít dovolené, kolik chceš a potřebuješ.👩‍💻

Pracovní režimy

Ať už pomáháš našim uživatelům, vyvíjíš produkt nebo spravuješ PPC kampaně, můžeš pracovat odkudkoliv chceš.   


🎁

Mikuláš 

Ani tebe Mikuláš svou štědrostí nevynechá. Připrav si básničku nebo písničku, protože bez ní nadílka určitě nebude. V podvečer pak Mikuláš přečte z knihy Hříchů našim dětem na mikulášské akci. 


🛫

Státní svátky, které vyznáváš

Je nás jen něco málo přes 100, ale jsme ze všech koutů světa. Konkrétně z 30. Jestli je ti bližší Den nezávislosti víc, než třeba Vánoce teď už můžeš slavit cokoliv. 


👨‍👧

Firemní školka 

Chceš se do pracovního režimu vrátit z rodičovské dovolené dřív než po 2 nebo 3 letech? Máme místa ve školce, která je hned vedle Webnode. Stačí vykouknout z okna.


🥳

Narozeninová dovolená 

Ať už narozeniny slavíš nebo ne, přijmi od nás dárek v podobě jednoho dne volna navíc. Jak ho využiješ, je čistě na tobě. 

Vzdělávání 

🎓

Webnode Akademie

Interní vzdělávací projekt, kde máš možnost učit se od kolegů, které budeš denně míjet, ale taky od externích lektorů, prostě od lidí, kteří patří k nejlepším v tom, co dělají.


💬

Duolingo Plus

Placená verze aplikace pro učení cizích jazyků. Můžeš pilovat svoji angličtinu nebo se učit jakýkoli jazyk od základu. 


📚

Interní knihovna 

Čtení snižuje stres, zlepšuje spánek, zvyšuje inteligenci, udržuje mozek v kondici. Ve Webnode máme knihovnu, kam můžete v českém nebo anglickém jazyce pořídit jakoukoli knihu.


🎸

Externí kurzy  

Dělej, co tě těší. Ať je to kytara, focení nebo vaření piva, Webnode ti uhradí polovinu kurzovného.

Spolupráce

🙏

Charitativní volno 

Vážíme si všech, kterým není lhostejné okolí. Na charitativní projekty ti rádi přispějeme dnem volna nebo pomocí tam, kde je to potřeba.

🥳

Firemní akce

Mezinárodní snídaně, letní grilování na terase, týmové obědy, teambuilding, výlet na hory, vánoční večírek nebo třeba bruslení pod Joštem. Webnode je firma, kde se stále něco děje.


👩‍💻

Webnode Profi Premium balíčky 

Profi premium balíček služeb Webnode je tu pro vás. Chceme podpořit každý váš projekt. A navrch vám klidně přidáme pár dobrých rad.


💍

Dárek ke svatbě

Tak jste se pro ten krok rozhodli? Vykročte tou správnou nohou. My vám k tomu přidáme pozornost navíc.

☎️

Zlevněný tarif od Vodafone

Služební mobily tu moc nemáme, ale rozhodně dokážeme poskytnout zvýhodněné volání prostřednictvím Vodafone tarifu. S připojením nebo bez. To už je na tobě. 


🏦

Zvýhodněné služby u Raiffeisenbank

Dohodli jsme s Reiffeisenbank zvýhodněný balíček služeb, který je tu pro každého, kdo ho potřebuje nebo chce třeba jen změnu. 


🍼

Dárek k narození dítěte

Myslíme i na ty nejmenší. K narození dítěte od nás můžeš čekat dárek, který potěší nejen rodiče. 


🎂

Kulatiny 

Kulaté narozeniny slavíme nejraději. Máme pro tebe nejen gratulaci, ale i dárek dle tvého vlastního výběru. 🎁

Výročí ve firmě 

Jsi s námi už 5 nebo 10 let? Je na čase to oslavit! Za každé pětileté výročí od nás dostaneš dárek dle vlastního výběru.


Chceš vědět víc?

Omrkni otázky, které často zaznívají na pohovorech. Třeba tam najdeš odpověď právě na to, co tě zajímá.