Vývoj

Přetváří návrhy ve skutečné funkce a posouvá náš produkt dál.

 Práce v devu je...

Někdy náročná, ale rozhodně ne nudná. Je skvělé vidět, jak postupně nasazujeme nové funkce a jak jednotlivé změny ovlivní naše zákazníky po celém světě. Vyvíjíme, testujeme, upravujeme a zlepšujeme infrastrukturu.

Učíme se pracovat agilním způsobem, hledáme si svou cestu, aby se nám lépe pracovalo a mohli jsme rychle doručovat featury zákazníkům v rozumných iteracích. Žádné roční čekání na vydání projektu, ale malé releasy každý den.

Abychom se v týmech mohli lépe domlouvat, máme několik guild zaměřených na různé oblasti (PHP, JavaScript, agile,...), kde se každý může zapojit do diskuse a přinést svoje nápady.

Vývojářské týmy

Backend 

● Žádná otevřená pozice

Aby všechno běželo, jak má! Naše microservices odbaví 1.5M požadavků a zároveň zpracujeme 200 tisíc eventů. Zabezpečujeme neustálou dostupnost naší služby a rychlou odezvu pro uživatele.
Data team

● Žádná otevřená pozice  

Dáváme číslům smysl! Sbíráme a vyhodnocujeme testy i popularitu jednotlivých služeb. Pomáháme směrovat náš produkt i business.

Aplikační tým

● 1 otevřená pozice

Oživíme, propojíme! Rozvíjíme náš editor a jeho administraci. Oživujeme nakódované šablony propojením s databází nebo API. Zajišťujeme načítání a ukládání dat a interakci uživatele s danými funkcemi.
It crowd

● Žádná otevřená pozice

Servery a hardware, to je naše! Staráme se o to, aby lidem ve firmě po technické stránce všechno fungovalo a zároveň řešíme infrastrukturu pro náš vývojářský tým.

Frontend 

● Žádná otevřená pozice

Dáváme tomu styl! Kódujeme makety podle návrhů designerů, podílíme se na tvorbě a nasazování nových šablon. 


Staň se součástí vývoje ve Webnode

Omrkni volné pozice. Třeba hledáme právě tebe.