Zuzka, HR manažerka 


Co máš na starosti? 

Moje oficiální pozice je šéf HR. V posledním roce jsem se asi tak 100x představovala někomu, kdo pracuje pro našeho nového vlastníka a tam na to mám asi tak 20 vteřin. Takže to shrnuji do jedné věty - dělám HR, papíry, reporty a všechno, co musím. A pak to, co mě zatracené baví - jsem tu pro lidi, psycholog, někdy právník, firemní klaun a vymýšleč těch zdánlivě nejšílenějších nápadů, které se dají realizovat. Prostě velké části toho, co dělá Webnode jedinečným a proč jsou tady lidi fakt rádi. A pořád hledám cestu, jak se dá laťka zas zvednout o kus výš. Na práci mě nejvíc ze všeho baví jakákoli kreativa, ke které se dostanu. Od vymyšlení témat večírků nebo třeba náborových kampaní. Ty devácký si doslova užívám, je to paráda a moc se těším na reakce trhu. Vím, že je to dost ujetý, ale přece se nebudeme přetvařovat.


Jak probíhal tvůj nábor?

Ha, moje výběrko do Webnode. Tak to je kapitola. Hned na první HR kolo se mi tady strašně líbilo a říkala jsem, že tady, tady teda chci dělat. Prostředí, forma, lidi. A pak přišlo kolo s tehdejším spolumajitelem, Ondrou Kratěnou. 

Můj typický den 


☕ 

Ráno

• Nastartuje mě kafe a pohanková kaše.

• Vezu děti do školky.

• Běžím do práce 6 až 12 km. 

🍽️ 

Poledne 

• Papíry, reporty, nábory.

• Jedu druhé, nebo spíš třetí kafe. 

• Vymýšlím náborovou kampaň. 


🌒

Po práci 

• Vyzvednu děti ze školky. 

• Dodělávám resty z práce. 

• Cvičím, vařím, kino, hokej. V naprosté pohodě jsme doslova prokecali 3 hodiny a utnuli jsme to v podstatě jen proto, že už to bylo fakt dlouhý. Jako lidi jsme si zkrátka sedli, a tak začala i celá naše spolupráce - s naprostým oboustranným pochopením toho, co chceme a jak to chceme. Ono je teda fakt, že v takové atmosféře se prostě dobře dělá. Máš víc pocit, že jdeš mezi kamarády a známé, než že jdeš do kanclu.


Co tě v poslední době bavilo nejvíc? 

Zajímavý projekt - no, tady je HR dost zajímavý projekt. Když se podívám na to, co jsme tady dokázaly za ty roky udělat. To je prostě masakr. Nedávno jsem si vzpomněla, když jsem před lety nastoupila a hnedka se podařilo lidem dát pod stromek volno v den narozenin. A pak už to jelo. Celá struktura benefitů, změnily jsme nábor, máme možnosti dělat tak neuvěřitelný věci, a hlavně pro lidi. A pořád je kam to hnát dál, což je super.
Chceš pozvánku do Nebe?

Pak omrkni otevřené pozice. Třeba hledáme právě tebe.