Martina, HR Specialistka


Co máš na starosti?

Musím říct, že na první dobrou je pro mě těžké popsat, co obnáší moje náplň práce. Přece jen Webnode není korporát a i přesto, že máme činnosti mezi s sebou s holkami na HR rozdělené, tak svým způsobem děláme všechny všechno.  Obecně bych svou práci popsala tak, že se snažím, aby byly všichni lidi ve firmě spokojení. Jsem ten člověk, který je tu pro každého ve chvíli, kdy potřebuje ať se jedná o to, že team lídr potřebuje nového člověka do svého týmu, někdo chce objednat multisportku nebo si chce prostě jen tak popovídat. Právě to mě na té práci baví, že to není každodenní stereotyp, ale naopak je ta činnost hodně různorodá.


Jak probíhal tvůj nábor a zaškolení do týmu?

Do Webnode na pohovor jsem se dostala před 5 lety na úplně jinou pozici, a to na finanční specialistku. Pamatuji si, že jsem byla hrozně moc nervózní, protože to byl jeden z mých prvních pohovorů, takže jsem nevěděla, co čekat. Celkově pohovor byl nakonec velmi uvolněný a neformální a co určitě nezapomenu je to, že jsem dostala perník s logem Webnode. To ve mně vyvolalo pocit, že i když to nevyjde, tak budu mít na Webnode hezkou památku (kterou jsem teda hned po pohovoru stejně snědla). Ale nakonec to vyšlo. 


Můj typický den 

☕ 

Ráno

• Moje ráno začíná snídaní a kafem.

• Nejčastěji pracuju z domu, takže udělám pár kroků a jsem tam.

• Zapínám Spotify a začínám pracovat.

🍽️ 

Poledne

• Schůzky se většinou snažím plánovat na odpoledne.

• Občas mám i obědy s nováčky.

• Po práci pak vyrážím na procházku.


🌒

Po práci

• Zkouknu seriál nebo si čtu.

• Ráda pletu nebo dělám macramé.
Co tě v poslední době nejvíc bavilo?

Teď naposledy jsem měla na starosti redesign našeho kariérního webu.  Moc mě bavilo překopat náš starý web od A až do Z a dát mu nový kabát. Ač se to nezdá, tak to někdy bylo dost náročné zkoordinovat všechno a všechny tak, aby to vše zafungovalo. Ale myslím si, že to stálo za to.

 A proč mě to tak bavilo? Asi proto, že je to kreativní práce, kterou mám ráda. Mám ráda, když vytvářím něco od nuly a vidím za sebou odvedenou práci. A navíc bylo super spolupracovat s lidmi, kteří jsou ve svém oboru jedničky a dělají svou práci rádi a svědomitě.
Chceš pozvánku do Nebe

Pak omrkni otevřené pozice. Třeba hledáme právě tebe.