Hlavní účetní pro Webnode

Kdo jsme? Jsme původem z Brna a máme vlastní produkt, který dal vzniknout vice než 40 miliónům projektů po celém světě a zásadně usnadnil způsob vytváření webů a e-shopů.

Kdo nejsme? Hlavně žádný korporát. Sice je nás přes 120, včetně 25 vývojářů, jenže se pořád ještě vejdeme do jediné budovy, kde se zároveň dělají všechna rozhodnutí. V každém okamžiku budeš tedy vědět, co a proč se děje. Nejsme ani tým, co skáče z projektu na projekt, nedodáváme co nejrychleji na úkor kvality - to není náš styl. U nás se zkrátka všichni mohou vždy koncentrovat na práci a zaručíme na ni dostatek dostatek času. A navíc v parádním prostředí - naše kanceláře mají několik relaxačních zón, kuchyněk a teras, kde můžeš s kolegy probrat sport, pivo nebo jakoukoliv šílenost, a nikoho to neruší.

Budeme fakt rádi, když u nás budeš rozvíjet svoje schopnosti. Tvoje chuť se učit, je pro nás důležitá a nemusí to být vždy jen o práci. Tak pokud ti padl do oka třeba kurz hloubkového potápěče, zaplatíme za tebe 50 % jeho ceny.
I angličtina se u nás hodí: Narazíš tady na lidi z různých koutů světa, od Švédska až po Brazílii.
Ty nejlepší věci vznikají tou nejjednodušší cestou. Proto hledáme skvělá, přizpůsobivá a snadná řešení. A to nejen směrem k zákazníkovi, ale I k nám samotným.

Proč hledáme:

Naše kolegyně Bára, která dosud tuhle pozici zastává, to táhne s Webnodem léta letoucí. Teď dostane ale trochu jiné úkoly, a proto hledáme kolegu/ kolegyni, který/ která ji dokáže nahradit. No, nebude to nic lehkého. Její šéf Aleš, náš CFO, mi poslal seznam toho, co všechno Bára zná a umí, a povím vám všem, jsou toho slušné dvě strany papíru. Tak to zkusím trochu zjednodušit.

Náš status quo:

Webnode je firma, původně ryze česká, která se v prosinci 2020 stala součástí skupiny team.blue. A tak se veškeré účtování točí nejen kolem Webnode CZ, ale i kolem našeho nového vlastníka. A navíc - máme ještě švýcarskou entitu Webnode AG - aby to nebylo tak úplně snadné. 😊 Jo, a taky Slovenskou organizační složku!

Co dělá Barča:

Prakticky všechno. Nenechte se tím v žádné případě vyděsit! Pokud už máte za sebou práci na podobné pozici, ideálně v mezinárodním prostředí, pak vás nepochybně nic nezaskočí - závěrky, audity, kontrola účetnictví... A navíc na to nebudete sám/ sama. Bude s Vámi spolupracovat naše účetní Petra - je tu skoro pět let a ví toho opravdu hodně.

Jelikož je naše prostředí mezinárodní a část našich kolegů nehovoří česky, bez angličtiny se neobejdete. Už jen proto, že by Vám mohla uniknout spousta firemních akcí a novinek - angličtina je zkrátka roky naším komunikačním jazykem. Jo, a taky by Vám neměl chybět smysl pro detail. Ani pro humor.

Jaký máme na financích tým:

O Alešovi už tady zmínka padla. Je to náš CFO a svůj tým od července povede z Bostonu v USA, kam se stěhuje (my věříme, že tam dlouho nevydrží a zase jeho 2 metry výšky budeme vídat v kanceláři). Petra, o které tady už taky padlo milé slovo, bude Vaší přímou podřízenou a zároveň pravou i levou rukou (nikoli ďábla 😊). Je na ni absolutní spolehnutí. Tým financí doplňuje Lenka, je s námi tři roky a vede controlling a reporting. No, a nakonec tu máme ještě jednoho Aleše - je naším finančním specialistou a říkáme mu "malej". Už dříve u nás pracoval, když ještě studoval vysokou, a naštěstí se mu tady tak líbilo, že se k nám vrátil.

Jak se u nás budete mít:

S oblibou říkáme, že jako v nebi. Ať už si pod tím představíte cokoli - krásné místo pro práci, skvělou partu lidí kolem nebo třeba akce, kterých je (za normálních okolností) fakt hodně. Taky klademe důraz na zdravé žití, vzdělávání nebo work-life balance. Pro každého je to zkrátka něco jiného.

Z benefitů si rozhodně ale vybere každý. Nečekejte však, že tady najdete třeba penzijko. To opravdu ne. Zato se můžete těšit na spoustu jiných věcí, které jinde nemají. A věřte mi, je o co stát. Jsem teď trochu tajemná, jako hrad v Karpatech, to proto, že naše největší pecka teprve čeká na své oznámení.

Prostě se k nám přijďte mrknout. Stojí to za to. Pokud pořád váháte, mrkněte třeba sem: https://www.pracevnebi.cz/o-webnode/ A to video si určitě pusťte! 😊

Těším se na všechny, s odvahou, i bez ní, na setkání, na rozhovory. Na viděnou ve Webnode.

Zuzka

Informace o pozici

  • Společnost: Webnode CZ s.r.o.
  • Adresa: Hlinky 995/70, Brno - Staré Brno
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina - mírně pokročilá
  • Benefity: Cvičení na zahradě, čerstvé ovoce do práce, sportovní výzvy v Endomondu, výborná káva a voda jsou samozřejmostí, narozeninové volno, flexibilní pracovní doba, home office, firemní školka, svátky jak vyznáváš, otcovská dovolená, interní jazykové kurzy, příspěvek na jakékoliv externí kurzy, firemní knihovna, dárek k pětiletému výročí ve firmě, dárek ke svatbě či narození dítěte, dovolená navíc po 3 letech ve firmě, mezinárodní snídaně a spoustu dalších akcí, zlevněný mobilní tarif a bankovní účet, Webnode prémiové balíčky zdarma, atd.
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva 


MÁŠ ZÁJEM O TUTO POZICI?

Ozvi se nám

.

.