Hlavní účetní pro Webnode

Plný úvazek • Brno 

Webnode je jedním z nejpoužívanějších nástrojů na tvorbu webových stránek na světě. Stále je u nás cítit atmosféra start-upu, i když je nás víc než 120. Nemáme tu žádná korporátní pravidla. Náš úspěch není příkladem zázraku, co se stal přes noc, ale příběhem o trpělivé poctivé práci. Není to jen produkt, ale hlavně parta skvělých lidí, které práce ohromně baví. Podařilo se nám vybudovat team, který rád zkouší nové věci a nebojí se neúspěchů.

Naše kolegyně Petra, která dosud tuhle pozici zastává, je ve Webnode skoro 7 let. Teď ji čeká ale mnohem větší výzva, než je práce - dvojčátka, která se narodí v dubnu. A proto hledáme kolegu/kolegyni, který/která ji dokáže nahradit. No, nebude to nic lehkého. Její šéf Aleš, náš CFO, mi poslal seznam toho, co všechno Petra zná a umí a jsou toho slušné dvě strany papíru. Tak to zkusím trochu zjednodušit. 

Náš status quo

Webnode je firma, původně ryze česká, která se v prosinci 2020 stala součástí skupiny team.blue. A tak se veškeré účtování točí nejen kolem Webnode CZ, ale i kolem našeho nového vlastníka. Navíc máme ještě švýcarskou entitu Webnode AG a taky Slovenskou organizační složku – aby to nebylo tak úplně snadné. 😊

Co dělá Petra

Prakticky všechno. Nenechte se tím v žádné případě vyděsit! Pokud už máte za sebou práci na podobné pozici, ideálně v mezinárodním prostředí, pak vás nepochybně nic nezaskočí – závěrky, audity, kontrola účetnictví... A navíc na to nebudete sám/sama. Bude s Vámi spolupracovat náš účetní Kuba.

Protože je naše prostředí mezinárodní a část našich kolegů nehovoří česky, bez angličtiny se neobejdete. Už jen proto, že by Vám mohla uniknout spousta firemních akcí a novinek – angličtina je zkrátka roky naším komunikačním jazykem.

Jaký máme na financích tým

O Alešovi už tady zmínka padla. Je to náš CFO a svůj tým vede z USA, kam se s rodinou odstěhoval před dvěma lety (my věříme, že tam dlouho nevydrží a zase jeho 2 metry výšky budeme vídat v kanceláři). Kuba, o kterém tady už taky padlo slovo, bude Vaším přímým podřízeným a zároveň pravou i levou rukou. Je na něj absolutní spolehnutí. Tým financí doplňuje Katka, která je u nás sice krátce (u nás na financích se totiž teď těch dětí narodí více), ale i tak zkušeně vede controlling a reporting. A posledním členem je Lívie – je naší velkou spolehlivou oporou pro hromadu administrativních a administrativně finančních věcí kolem.

Jak se u nás budete mít

S oblibou říkáme, že jako v nebi. Ať už si pod tím představíte cokoli – krásné místo pro práci, skvělou partu lidí kolem nebo třeba akce, kterých bývá opravdu hodně. Taky klademe důraz na zdravé žití, vzdělávání nebo work-life balance. Každému tu sedne něco trochu jiného.

Z benefitů si rozhodně ale vybere každý. Nečekejte však, že tady najdete třeba penzijko. To opravdu ne. Zato se můžete těšit na spoustu jiných věcí, které jinde nemají. Naši kolegové si nejvíce cení naprosté volnosti, úžasného prostředí a lidí kolem. A neomezené dovolené! Čímž rozhodně nekončíme.

Prostě se k nám přijďte podívat. Stojí to za to. Pokud pořád váháte, mrkněte se třeba sem. A to video si určitě pusťte! 😊

Těším se na všechny, co by s námi rádi pracovali, na cévéčka, na setkání, na rozhovory.

Na viděnou ve Webnode.

Zuzka

Informace o pozici

Společnost: Webnode CZ s.r.o.

Adresa: Hlinky 995/70, Brno - Staré Brno

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky: Angličtina - pokročilá, Čeština/Slovenština - výborná

Benefity: Neomezená dovolená, cvičení na zahradě, sportovní výzvy ve Stravě, čerstvé ovoce do práce, výborná káva a voda jsou samozřejmostí, sick days, narozeninové volno, volný den pro dobrý skutek, flexibilní pracovní doba, home office, firemní školka, svátky jak vyznáváš, interní jazykové kurzy, příspěvek na jakékoliv externí kurzy, firemní knihovna, dárek k pětiletému výročí ve firmě, dárek ke svatbě či narození dítěte, mezinárodní snídaně a spoustu dalších akcí, zlevněný mobilní tarif a bankovní účet, Webnode prémiové balíčky zdarma, atd.

Typ pracovního poměru: Plný úvazek 

Délka pracovního poměru: Doba určitá/neurčitá

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva


S kým se na pohovoru potkáš?

Na pohovoru si budeš povídat se Zuzkou. Ta má u nás pod palcem celé HR. Pokud by ses jí chtěl/a ještě dopředu na cokoli zeptat, můžeš jí hned napsat na její email zuzana.markova@webnode.com

Ozvi se nám!